banner_primoll_hlavička7.png
ZAVOLEJTE NÁM | TEL:  720 072 352
 

Valar - oleje na míru

valar motor oil.png
ISO-9001 3EC CERTIFIED.png
ISO-14001 3EC CERTIFIED.png
Valar Czech Oil, a.s. český výrobce značkových mazacích olejů a plastických maziv Valar®

Výroba mazacích olejů Valar byla zahájena ke konci roku 2003. První produkt značky Valar byl syntetický motorový olej Valar Gema XL 053.

Obchodní značka Valar® je registrovaná v ČR a v EU.

​Mazací oleje a maziva Valar®

Valar Czech Oil, a.s.

Český výrobce značkových mazacích olejů a plastických maziv Valar®

 

Historie společnosti NOCC, a.s., dnes Valar Czech Oil, a.s., se začala psát 26. října 1991. Společnost, založená fyzickými osobami, se od počátku věnovala českým mazacím olejům. 

Od roku 1996 do roku 2003 byla společnost s názvem MOGUL NOCC, a.s. dceřinou společností KORAMO, a.s., výrobce, v té době českých olejů MOGUL. V roce 2001 se společnost, s prodejem 11 000 000 litrů mazacích olejů, stala jedním z největších obchodníků s mazacími oleji v České republice.

Po tomto roce došlo ke změně obchodní politiky u mateřské společnosti. Tento proces pak vyústil v odkup akcionářského podílu od KORANO, a.s. a k návratu k původnímu názvu NOCC, a.s.

Představenstvo NOCC, a.s. muselo stanovit nové cíle společnosti, které po negativních zkušenostech z minulosti vedly k rozhodnutí vybudování vlastní, ryze české značky mazacích olejů. Tak vznikla nová obchodní značka Valar®, která je registrovaná v ČR a v EU. Výroba mazacích olejů Valar byla zahájena ke konci roku 2003.

Valná hromada NOCC, a.s. v červenci 2014 rozhodla o změně názvu společnosti na Valar Czech Oil, a.s.. Důvodem této změny bylo dát zákazníkům jasnou odpověď na otázku, kdo je výrobcem maziv Valar.  

Dnešní sortiment mazacích oleje a plastických maziv Valar je plně srovnatelný se sortimentem předních olejářských firem.

Pro výrobu mazacích olejů jsou nakupovány nejkvalitnější suroviny a to jak základové oleje, tak zušlechťující přísady a společně s knoh-how společnosti, které vzniklo desítkami let působení v oblasti mazacích olejů a vynikající spoluprácí s předními aditivářskými firmami vyúsťuje ve vynikající kvalitu maziv Valar.  

Kvalita

ISO 9001 a 14001 pro Vás naše zákazníky 

EMS_CZ.png
EMS_EN.png
QMS_CZ.png
QMS_EN.png
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one